• Nowa kameralna inwestycja. Blisko miasta, blisko natury.
  • Pon. - Pt. 9.00 - 18.00

Standard wykończenia

Standard wykończenia

Apollo 11

20 lipca 1969 roku człowiek zrobił pierwszy krok na powierzchni Księżyca. Aby upamiętnić 50. rocznicę tego wydarzenia nazwaliśmy nasze osiedle Apartamentami Księżycowymi. Zamieszkaj w jednym z nich i stań się częścią tej historii.

Dźwiękoszczelność
mieszkań

Wewnątrz apartamentów znajdują się murowane ściany działowe, o wysokich właściwościach akustycznych. Materiały o wyższej jakości zapewniają zachowanie prawidłowej izolacji akustycznej, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą i spokojem we własnym mieszkaniu.

Architektura zgodna z najnowszymi trendami

Domy w stylu nowoczesnej stodoły to idealna propozycja dla miłośników współczesnej architektury i otwartych przestrzeni. Projekty emanujące prostotą i wyróżniające się panoramicznymi przeszkleniami, dają wrażenie bezpośredniego kontaktu z naturą i zapewniają niesamowite widoki na panoramę miasta i góry.

Inteligentny system zarządzania domem

Apartamenty Księżycowe wyposażone są w instalacje odpowiadające wysokim standardom współczesnego życia. Nie będziesz musiał myśleć o kontrolowaniu temperatury, bezpieczeństwa czy oświetlenia. Inteligentny dom zautomatyzuje te procesy.

Strefa
Kidsplay

Z myślą o najmłodszych na terenie osiedla powstaje nowoczesny plac zabaw z różnorodnymi atrakcjami. Pozwól dziecku wyruszyć w kosmiczną podróż rakietą na placu zabaw lub obserwować niebo przez stacjonarną lunetę. Wszystkie elementy wykonane są z dbałością o każdy szczegół, zgodnie z normami bezpieczeństwa oraz w duchu osiedla.

Pozytywnie
i ekologicznie

W części wspólnej osiedla znajduje się stylowa szklarnia z miejscem na własne uprawy oraz wydzieloną przestrzenią relaksacyjną z leżakami i grillem. Tuż obok powstaje strefa workout i siłownia na świeżym powietrzu. Integracja z sąsiadami to podstawa udanego życia w nowym miejscu.

Ekolifstyle i księżycowy
kalendarz ogrodnika

Księżyc oddziałuje za pośrednictwem sił przyciągania nie tylko na wodę ale również na soki roślinne. Ponieważ te siły są cykliczne, każda ogrodnicza praca i pielęgnacja przebiega zgodnie z księżycowym kalendarzem ogrodnika. Bądź eko i sprawdź swoje zdolności ogrodnicze w osiedlowej szklarni.

Gwarancja na elementy

Materiały wykorzystane przy budowie Apartamentów Księżycowych posiadają deklarację zgodności z normami europejskimi. Wszystkie użyte elementy objęte są długoletnią gwarancją producentów.

Zewnętrzne miejsca parkingowe

Na naszym osiedlu oferujemy naziemne, zewnętrzne miejsca postojowe oraz prywatny parking na terenie ogrodzonym przynależnym do wybranych apartamentów. Niektóre mieszkania posiadają dodatkowo miejsce garażowe pod wiatą

Bezpieczeństwo mieszkańców

Planujemy aby osiedle było ogrodzone i wyposażone w kamery monitoringu w jakości HD oraz automatyczną bramę wjazdową z systemem rozpoznawania tablic rejestracyjnych. Wszystkie te zabezpieczenia gwarantują mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa.

Ostateczny standard apartamentów uzależniony jest od indywidualnych negocjacji i wyboru pakietu „standardu wykończenia” a ostateczny standard części wspólnej może ulec zmianie poprzez zastąpienie go innymi elementami oraz elementami małej architektury. II. Mieszkania na drugiej kondygnacji posiadają przynależny strych o podanej powierzchni do adaptacji na własny koszt przez Nabywcę. III. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W biurze sprzedaży dostępny jest Prospekt Deweloperski oraz projekty budynków do wglądu przez Nabywcę.*

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O INWESTYCJI